Як правильно пити на ціпок

Крім того, не рекомендується запивати алкоголь газованими напоями, адже вуглекислота прискорює його всмоктування. Не варто починати пити на порожній шлунок. Приділіть закусці найпильнішу увагу. Правильно їсти і запивати, а не пити і заїдати.

Намагайтеся випивати склянку води після одного – двох склянок спиртного. Це також допоможе «не познайомиться» з похмільним синдромом на ранок. А шампанське, як відомо, в буквальному сенсі «б'є в голову». Для вас же буде краще, якщо після першого новорічного тосту перейти на інший алкоголь.

Найбільш безпечне сухе біле вино – це найменше навантаження для печінки. У червоному є корисні речовини – поліфеноли, але для шлунково-кишкового тракту такий напій більш важкий. Якщо ж на святковому столі ви не можете обійтися без міцного алкоголю, то краще обрати горілку.

Магнезія (магнію сульфат), магнесол, панангін (аспаркам) – всі ці таблетки при похміллі пом'якшують негативний вплив алкоголю на серце, прискорюють обмін речовин, зменшують головний біль, позбавляють від набряків і депресії.

Після похмілля рекомендується споживати легку та поживну їжу, що допоможе організму відновитися. Ось кілька продуктів, які можна спробувати: Банани: Банани містять калій, який допомагає відновити рівновагу рідини в організмі. Яйця: Яйця багаті амінокислотами та білками, що допомагають відновити енергію.





Як пити? Правила; Горілка: Маленькими ковтками: Не пити на голодний шлунок: Вино: Повільно та насолоджуючись смаком: Пити з помірністю: Пиво: Швидкими ковтками: Не пити на порожній шлунок