Чи можна заварювати чагу кілька разів

1-2 чайні ложки порошку Чаги залити 1 склянкою (200 мл) окропу. Настоювати 30-35 хвилин. Також можна заварювати разом із чаєм з різними травами. Дорослим приймати по 1/2 склянки (100 мл) 2 рази на день під час їжі.

Препарат «бефунгін» (густий екстракт чаги) застосовують при хронічних гастритах і дискінезіях шлунково-кишківникового тракту з переважанням атонії. Настій чаги не токсичний, але його обмежують при захворюваннях, які супроводжуються затримкою рідини в організмі.

Науково встановлено, що прийом чаги: активізує обмін речовин в мозковій тканині покращує біоелектричну активність кори головного мозку нормалізує артеріальний і венозний тиск знижує рівень шкідливого холестерину і глюкози в крові

Згодом березовий гриб стали використовувати, як симптоматичний засіб для лікування дискінезій шлунково-кишкового тракту, шкірних захворювань, пов'язаних із запальними процесами в шлунку та кишечнику, хронічних гастритів, виразки шлунку та 12-палої кишки.

Частота використання комбучі не повинна перевищувати 3-4 разів на добу, інакше можлива діарея або алергічна реакція організму. Оскільки чайний гриб – це напій бродіння, його краще не пити натщесерце. Також, комбучу не варто пити під час або одразу після їжі. Ідеальний час для споживання – за 1-2 години після їжі.





Листовий розсипний зелений чай заварюють кілька разів. Найбільше раз «витримує» крупнолистова заварка, листочки якої були туго скручені в процесі …