Чи можна у піонерболі грати ногами

РЯД ПРАВИЛ, ЯКИХ БУДЕ ДОСТАТНЬО ДЛЯ ГРИ ШКОЛЯРАМ І ВОЛЕЙБОЛІСТАМ-ПОЧАТКІВЦЯМГрають дві команди, кожна складається з 6 осіб (3 – атакуюча лінія, 3 – лінія захисту). За один розіграш команді дозволяється торкатися м'яча лише 3 рази (блокування не вважається торканням). Забороняється ловити, кидати чи утримувати м'яч.

– виконувати подачу і припиняти ігрові дії по свистку викладача чи судді; – передавати м'яч іншій команді передачею під сіткою. – при подачі не можна наступати на лінію, а при прийомі м'яча затримувати його в руках. – торкатися сітки руками.

Порушеннями у волейболі вважається: Торкання м'яча одним гравцем двічі за один розіграш (блок до уваги не береться). Заступ за лицьову лінію під час подачі. Понад три дотики команди за розіграш. Порушення у розстановці.

Правила гри У грі використовується волейбольний м'яч (діаметр — 65-67 см, вага — до 300 г). Майданчик має розміри 18х9 метрів.

Волейбольна партія не обмежена в часі і триває до 25 очок. При цьому, якщо перевага над супротивником не досягла 2 очок, партія триватиме до тих пір, поки не буде досягнута потрібна перевага. Матч триває до того, як одна з команд виграє три партії. У п'ятій партії (тай-брейк) рахунок ведеться до 15 очок.

Грати можна як на відкритих, так і закритих майданчиках, призначених для волейболу. Її розмір повинен становити 9*18 м. Середину поля перетинає сітка, її висота залежить від віку і зростання гравців. Як правило, сітку підвішують на відстані від 2 до 2,5 метрів. Для пионербола …